Ogłoszenia Duszpasterskie

 

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA

16 lutego 2020

 

W PONIEDZIAŁEK,  o godz. 9.00 spotyka się Grupa Legionu Maryi. Wieczorem po Mszy świętej spotyka się Grupa Biblijna.

 

Zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na spotkanie w czwartek, 20 lutego o godz. 18:00 – Eucharystia i potem w sali przy kościele.

 

Młodzież VIII klasy, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne, w piątek, 21 lutego, na Mszy świętej o 18:00 i potem w sali obok kościoła.

 

Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej w piątek, 28 lutego, o godz. 19:33. Spotkanie jest związane z wizytacją biskupią w naszej parafii.

 

U progu Wielkiego Postu chcemy przeżyć czas rekolekcji w Czernej. Zapraszam wszystkich parafian do udziału 6 – 8 marca. Zapisy w kancelarii lub zakrystii. Koszt całkowity to 190 zł.

 

Zwracamy się z propozycją do parafian, aby podjąć 40 dni postu o chlebie i wodzie wraz z modlitwą do Niepokalanej Jutrzenki Wolności w intencji Kościoła, a zwłaszcza w intencji dobrego przeżywania Eucharystii w naszej parafii. Można wybrać jeden dzień postu w dniach do 27 lutego do 8 kwietnia – za wyjątkiem niedziel – i zgłosić ten dzień w zakrystii w celu zapisania w kalendarzu.

  

 

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Jutrzenki Wolności, innych czasopism.

 

Zachęcamy także do odwiedzania parafialnego profilu na Facebooku: Niepokalana Jutrzenka Wolności - Katowice