Ogłoszenia Duszpasterskie

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 stycznia 2019

 

Dzisiejsza kolekta parafialna jest przeznaczona na budowę organów w naszym kościele oraz na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę.

 

W PONIEDZIAŁEK,  o godz. 9.00 spotyka się Grupa Legionu Maryi. Wieczorem po Mszy świętej spotyka się Grupa Biblijna.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, w najbliższy czwartek 24 stycznia, o godz. 18:45 na probostwo. Są to spotkania comiesięczne oparte o rozważania Katechizmu Kościoła Katolickiego. Wracamy do treści naszej wiary – W co wierzymy? Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału, a także do zapoznania się z materiałami dostępnymi w zakładce – Wydarzenia.

 

Młodzież VIII klasy i III klasy Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne, w piątek, 25 stycznia, na Mszy świętej o 18:00 i potem w sali obok kościoła.

 

Trwają odwiedziny kolędowe. W niedzielę, 20 stycznia – ul. Zimorodków od 2 (nr parzyste); w poniedziałek – ul. Cyranek (od nr 1); we wtorek – ul. Jerzyków i Kukułek; w środę – ul. Lelków. Początek w tygodniu od 16:00, a w dni wolne od godz. 15:00. W następną niedzielę kolęda dodatkowa. Można zgłosić zaproszenie w zakrystii lub kancelarii.

 

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Jutrzenki Wolności, innych czasopism.

 

Zachęcamy także do odwiedzania parafialnego profilu na Facebooku: Niepokalana Jutrzenka Wolności - Katowice